Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

FBC Rokycany

7:3

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 4.10.2020 17:00
Místo: SH Rokycany

Áčko těsně nestačilo na Brno. V neděli pak podlehlo Letohradu

Áčko těsně nestačilo na Brno. V neděli pak podlehlo Letohradu

Áčko v sobotu jen těsně nestačilo na druhý tým tabulky Hornets Brno ZŠ Horní. Před zaplněnou pelhřimovskou halou dlouho proti Brnu vedlo. To si ale tři body zařídilo dvě minuty před koncem. V neděli se Áčko na dlouhou cestu, aby změřilo síly s Letohradem. Únava z náročného sobotního utkání ale přispěla k jasné výhře soupeře.

Honzíci začali proti druhému týmu divize dobře. Ve druhé minutě otevřel skóre Matěj Doubek a o dvě minuty později zvyšoval na 2:0 po nahrávce Milana Buřiče Zdeněk Kounek. Áčko se snažilo bránit, co to šlo. Přesto soupeř z Brna zanedlouho našel odpověď a snížil.

Zapadnout také nesmí fairplay gesto Zdeňka Kounka. Ten byl tvrdě sražen k zemi a rozhodčí už se chystali vylučovat. Sám Kounek ale arbitry zápasu přesvědčil, aby vyloučení odvolali, protože to byl čistý zákrok. Pokračovalo se tedy pět na pět. Přesilovku si ale v sedmé minutě zahrál soupeř a dokázal ji využít. V první třetině se oba týmy přetahovaly o vedení. Na 3:2 pro Honzíky zvyšoval Matěj Doubek, který se štěstím proměnil trestné střílení. Brno ale rychle našlo odpověď a opět srovnalo krok. Vedení ale ještě před pauzou vrátil na pacovskou stranu Petr Diviš.

Brno ve druhé třetině tlačilo a snažilo opět vyrovnat. Honzíci ale dlouho odolávali, a to i díky skvělým zákrokům brankáře Mareše. Áčko si šance ve předu nevytvářelo, a tak se o slovo opět přihlásil soupeř, který využil další přesilovku. Po dvou třetinách tedy platilo nerozhodné skóre 4:4.

Ze závěru druhé třetiny si Honzíci přenesli ještě třicet vteřin přesilovky a v jejím samém závěrů se prosadil opět Matěj Doubek. Brno pak ale vstřelilo dva slepené góly a poprvé v utkání se chopilo vedení. Áčko ještě dokázalo odpovědět. Po nahrávce Buřiče opět srovnal kapitán Doubek. Přetlačovaná pokračovala. Utkání pomalu spělo do prodloužení, ale hosté využili rychlý brejk a dvě minuty před koncem zvýšili na 7:6. Zaplněná pelhřimovská hala sice Áčko tlačila do vyrovnání, ale to už se nepovedlo, a po dobrém výkonu na Honzíky nezbyl ani bod.

Druhé utkání proti Letohradu značně ovlivnila únava a dlouhá cesta. Desítka Honzíků dokázala vzdorovat domácím pouze v první třetině, kterou ale i tak Áčko prohrálo 0:1. Do poloviny zápasu Letohrad odskočil do čtyřbrankového vedení a bylo rozhodnuto. Světlým momentem byl jediný gól Honzíků, který obstarala řada Kounek, Doubek, Buřič, přičemž poslední jmenovaný zakončoval jednoznačně nejpohlednější akci zápasu. Na krásu se ale nehraje a Letohrad nakonec utkání ovládl jasně 7:1.

Statistiky za obou zápasů:

Pacovští Honzíci 6:7 Hornets Brno ZŠ Horní

FBC Letohrad Orel Orlice 7:1 Pacovští Honzíci

Fotky ze soboty (M. Paták):

http://patak-foto.cz/Florbal/PH/19_20/PHHornets/

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FBC Strakonice 4 41:20 9
2. FBŠ Plzeň 3 30:9 9
3. FBC Písek 4 34:16 9
4. FK Slovan Jindřichův.. 4 24:22 9
5. FBŠ Slavia Plzeň 3 30:17 6
6. FBC Rokycany 4 26:27 6
7. FBC Došwich Milevsko 4 23:24 6
8. FBC Štíři České.. 4 25:29 6
9. Pacovští Honzíci A 4 19:26 3
10. 1. Fbk Tábor 4 18:34 3
11. FBC Spartak Kaplice 4 15:35 3
12. SK Jiskra Domažlice 4 10:36 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Rokycany
Pacovští Honzíci A
7:3
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků MŠMT
Město Pacov Rendl Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 7215
Posledních 30 dnů: 251 | Posledních 7 dnů: 68 | Poslední den: 6

© 2021 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne