Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

1. Fbk Tábor

1:8

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 12.9.2020 17:00
Místo: SH Sezimovo Ústí

Příští zápas

FBC Štíři České..

-:- Live přenos

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 20.9.2020 11:00
Místo: SH České Budějovice
Rozhodčí: Patrik Plocha, Kamil Vraspír

Áčko zaskočilo Mohelnici a po dlouhé době slaví výhru

Áčko zaskočilo Mohelnici a po dlouhé době slaví výhru

Honzíci vyhráli poprvé v kalendářním roce 2020, když v sobotu porazili Mohelnici, která se s Brnem přetahuje o první pozici. Áčko vstoupilo do utkání v dobrém tempu, ale dlouho nemohlo prostřelit skvěle chytajícího brankáře soupeře. Mohelnice sice celý zápas vedla, ale ve třetí třetině Honzíci ukázali větší chuť a zápas nakonec překlopili na svoji stranu.

Honzíci od začátku dokázali hrát s dlouhodobým lídrem vyrovnaný florbal. První minuty byli dokonce lepší a vytvářeli si více nadějných příležitostí. Ty ovšem s přehledem likvidoval brankář Mohelnice. Soupeř pak z ničeho nic dostal do pacovské brány nenápadné nahození a ujal se vedení, které udržel díky výkonům svého brankáře až do první sirény.

Špatná dohoda bránících hráčů pak ze začátku druhého dějství nabídla Mohelnici další šanci, kterou soupeř využil a zvýšil tak na 2:0. Střelecké trápení utnul zanedlouho František Zajíc, poté co mu Doubek předložil balonek zpoza branky hostů. První lajna se za necelou minutu přihlásila o slovo znovu. Tentokrát zafungovala spolupráce Doubek – Hošek, kteří zařídili vyrovnání ze standardní situace. Mohelnice si ale vzala své vedení zpět, když využila přesilovku.

A mohlo být ještě hůře. Honzíci se dostali do dlouhého pětiminutového oslabení, které bylo na téměř dvě minuty ještě umocněno dalším vyloučením. Hosté ale nevyužili přesilovku 4 na 3, později 5 na 3 a nakonec ani 5 na 4, takže zápas zůstal otevřený. Přesto se Mohelnice chvíli po početní výhodě prosadila a odskočila do vedení 5:3. Před druhou pauzou viděli diváci v pelhřimovské hale ještě jednu branku na obou stranách, takže se šlo do šaten za stavu 4:6 z pohledu Honzíků.

Třetí část už pak byla plně v režii pacovského týmu. Šikovnou tečí snižoval opět Michal Hošek, na což ještě hosté zareagovali, ale poté se dvakrát prosadil Petr Diviš, když nejprve ze vzduchu usměrnil prudké nahození Tomáše Krátošky a tři minuty poté dotlačil balonek za hostujícího brankáře z bezprostřední blízkosti, čímž vyrovnal na 7:7. Rozhodující náskok vytvořila opět dvojce Doubek – Hošek, když druhý jmenovaný zvyšoval minutu před koncem už na 9:7. Do prázdné branky poté pečetil svým třetím gólem v zápase Petr Diviš.

Kompletní statistiky zde

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FBŠ Slavia Plzeň 1 15:6 3
2. FBŠ Plzeň 1 11:2 3
3. FBC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci A 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan Jindřichův.. 1 3:2 3
7. FBC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. Fbk Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

1. Fbk Tábor
Pacovští Honzíci A
1:8
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků MŠMT
Město Pacov Rendl MV Plast Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 5032
Posledních 30 dnů: 609 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 5

© 2020 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne