SH Osvobození Pelhřimov, 5.10.2019 08:00

5 : 9

(1:0,0:4,4:5)

SK Jihlava

SK Jihlava

Zápas proti SK Jihlava začal ve velkém stylu. Honzíci si vyvinuli konstantní tlak, ale gólman Jihlavy předváděl výborné zákroky a držel bezbrankový stav. Skóre otevřel v deváté minutě Zdeněk Zajíc střelou z vlastní poloviny hřiště. Do druhé třetiny vstupovali pacovští za stavu 1:0 a s pocitem dominance z první třetiny. Naneštěstí pro ně ale nastal začátek z říše hororu. Než se Honzíci rozkoukali, tak již prohrávali o 3 branky. Po čtvrtém gólu se zase zvedli a vystrkovali útočné drápky. Jihlavský gólman ale nepřipustil žádnou změnu skóre. Do třetí třetiny nastoupili domácí opět ve vysokém tempu a vypadalo to na zdramatizování zápasu. V páté minutě třetí třetiny došlo k nucenému střídaní brankářů, což Jihlava dokázala využít, jak nejlépe mohla. Na čerstvého gólmana sypala jednu střelu za druhou a nedala mu šanci si na tempo přivyknout a převrátila zápas definitivně na svoji stranu.