SH Třešť, 9.11.2019 18:00

TJ Centropen Dačice

5 : 3

(2:0,1:2,2:1)

Do sobotního zápasu vstoupily lépe Dačice, které dokázaly využít úvodní nedůraz Honzíků. Při přesilovce pacovského celku v osmé minutě zvyšovali domácí už na 2:0. Tato facka Áčko konečně probrala, a navíc začali mít Honzíci i herní převahu. Větší šance ale nepřišly.

Dačice vytrvale napadaly rozehrávku Honzíků, kteří se i přes to drželi více na míčku. Střeleckou neproduktivitu zlomil Šimon Ledvinka, jenž nekompromisně zakončil parádní sóly mezi dvěma hráči. Za nedlouho přišlo dokonce vyrovnání, když si Paták vyměnil dvakrát míček s Doubkem, přičemž druhý jmenovaný neměl problém trefit odkrytou bránu. Druhá třetina byla o poznání lepší, ovšem neskončila pro Áčko dobře, protože se neméně pěkným sólem předvedl i útočník soupeře, a dvacet sekund před sirénou vrátil vedení na dačickou stranu.

Třetí část byla opět ve znamení obléhaní domácí branky a Honzíci se dočkali kýženého vyrovnání. Po standardní situaci se po přiklepnutí Doubka prosadil střelou z první Tomáš Voldřich. Oba týmy nechtěly připustit chybu, takže se hra na chvíli uklidnila. Dačice nakonec prokázaly pevnější nervy, když nejprve Áčku opět o gól odskočily a poté využily přesilovku, která vyplynula s možná až moc velké snahy získat míček při snaze o vyrovnání.