Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

1. Fbk Tábor

1:8

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 12.9.2020 17:00
Místo: SH Sezimovo Ústí

Příští zápas

FBC Štíři České..

-:- Live přenos

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 20.9.2020 11:00
Místo: SH České Budějovice
Rozhodčí: Patrik Plocha, Kamil Vraspír

Dačice trestaly v přesilovkách. Přetahovanou v Mýtě rozhodlo prodloužení

Dačice trestaly v přesilovkách. Přetahovanou v Mýtě rozhodlo prodloužení

První únorový víkend Honzíci změřili síly s Dačicemi a Vysokým Mýtem. Dačice Áčko potrestaly v přesilovkách, a to jen těžko dotahovalo náskok, který si soupeř nakonec stejně pohlídal. Zápas s Vysokým Mýtě doputoval až do prodloužení, ve kterém unavení Honzíci nevzdorovali dlouho a více štěstí se nakonec usmálo na Mýto, které si tak odneslo bod navíc.

 

Na první gól čekali diváci v pelhřimovské hale až do osmé minuty. Honzíci si vybojovali trestné střílení, které chladnokrevně proměnil Tomáš Dohnal. Dačice ale nesložily zbraně a dokázaly vyrovnat. Poté přišla přesilovková smršť. Áčko nabídlo soupeři čtyři přesilovky za sebou a ani jednu nedokázalo ubránit. Dačice tedy odskočily do vedení 5:1.

Zdálo se, že si hosté své vedení pohlídá, Áčko se totiž nemohlo dostat do hry. Z ničeho nic se ale dostal do samostatného úniku Milan Paták a vykřesal naději. Honzíky gól nabudil a do druhé přestávky se prosadili ještě Hošek a Doubek, kteří tak postupně snížili až na 4:5. Kuriozní situací bylo nasazení Petra Diviše do brány, který musel zaskočit za otřeseného Mácu, jenž inkasoval tvrdou ránu do zátylku. Zkraje třetího dějství se prosadil Milan Buřič a bylo vyrovnáno. Dačice si vzaly své vedení zpět. Na nadějných 6:7 snižoval ještě Michal Hošek. Soupeř si ale závěr utkání pohlídal, a nakonec utkání ovládl poměrem 9:6.

Zápas ve Vysokém Mýtě měl podobný průběh. Na první gól domácích ještě odpověděl Milan Buřič. Mýto si pak postupně vypracovalo náskok 5:2 a zdálo se, že má zápas pevně ve svých rukou. Honzíci se ale ještě chytli. Stíhací jízdu odstartoval opět Milan Buřič. Áčku se dařilo proměňovat protiútoky a chvíli po půlce zápasu poslal Honzíky poprvé do vedení František Zajíc. A ještě do přestávky se pak při vlastním oslabení prosadil Matěj Doubek, který tak zvyšoval na 7:5.

Ve třetí třetině se Honzíci snažili ubránit těžce vypracované vedení. Áčko však doplatilo na malý počet hráčů, ve kterém do Mýta přijelo. Domácí pak stupňovali tlak a podařilo se jim vyrovnat na 8:8. Čtyři minuty před koncem ale opět převážil misky vah na stranu Honzíků Petr Diviš. Honzíkům se pak naskytla možnost přesilovky, ale ta se nakonec stala osudnou. Mýto vyrovnalo na 9:9 a poslalo zápas do prodloužení. V něm tuto přetahovanou nakonec rozhodli domácí šťastnou trefou backhandem a zařídili si tak bod navíc.

Foto (Nikol S.)

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FBŠ Slavia Plzeň 1 15:6 3
2. FBŠ Plzeň 1 11:2 3
3. FBC Strakonice 1 10:3 3
4. Pacovští Honzíci A 1 8:1 3
5. FBC Rokycany 1 8:2 3
6. FK Slovan Jindřichův.. 1 3:2 3
7. FBC Písek 1 2:3 0
8. SK Jiskra Domažlice 1 2:8 0
9. FBC Došwich Milevsko 1 3:10 0
10. 1. Fbk Tábor 1 1:8 0
11. FBC Štíři České.. 1 6:15 0
12. FBC Spartak Kaplice 1 2:11 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

1. Fbk Tábor
Pacovští Honzíci A
1:8
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků MŠMT
Město Pacov Rendl MV Plast Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 5032
Posledních 30 dnů: 609 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 5

© 2020 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne