Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

Florbal Soběslav

5:2

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 24.9.2023 09:00
Místo: SH Soběslav

Turnaj Počátky 2013

Úvodník

Na turnaj do Počátek jsme vyrazili ve složení našeho „B“ týmu, mnoho našich hvězd jsme nechali doma. Největším nepřítelem nám i přesto byla zima v hale, pan správce velmi šetřil na topení. Ale i přesto se nám na turnaji dařilo. Na turnaj se sjelo celkem 6 týmů a o konečném pořadí rozhodovaly zápasy každého s každým. O naší vítězné cestě si můžete přečíst dále…

Pacovští Honzíci – Žirovnice 8:0

První zápas na novém turnaji nezklamal. Ve zkratce, když jsme dali gól, šlo se střídat. Asi jen dvakrát to nevyšlo. Mára měl za 15 minut asi 2 těžké zákroky, válel se u nich jako vorvaň na pláži, ale soupeř byl naštěstí dost levej. Góly daly (ženy) Milan tři, Bobík dva, Jarmil dva, ale luxusní a jeden Filip.

Góly: Milan (3), Bobík (2), Jarmil (2), Filip (1)

Asistence: Jenc (3), Milan (2), Filip (2), Míra (1)

Napsal: Míra

Pacovští Honzíci – Safari Hobby FB team 1:0

Na začátku zápasu jsme od soupeře dostali vlaječku s logem jejich týmu. To byl jediný kladný okamžik zápasu. Celý zápas probíhal ve velmi agresivním stylu, soupeř nás převyšoval svou váhou a to vedlo k mnoha soubojům. Z kterého byl nakonec vyloučen Jenc, když soupeře, který měl o 20 kg více, poslal za mantinel. Oslabení jsme ubránili bez větších problémů. Po Michalově souboji v rohu a nahrávce na Milana se nám podařilo dát náš vítězný gól. Do konce zápasu se nám podařilo ubránit náš náskok.

Branky: Milan (1)

Asistence: Michal (1)

Napsal: Oňas

Pacovští Honzíci – Devils 3:0

Po zápasové pauze jsme se vrhli na další zápas. Soupeř se nám z okoukaných zápasů zdál běhavý a tak jsme chtěli hrát tu svojí hru a nepouštět do velkých šancí, abychom Márovi nepokazili prozatím výbornou bilanci. První šance zápasu jsme se vytvářeli my, ale naši střelci měli špatně seštelováno. Po pár střídání jsme se dočkali prvního gólu, konkrétně z hole Bobina, který odmítl nahrát Jarmilovi před branku a po vyběhnutí před branku zakončil pod přesouvajícího gólmana. Další náš gól přidal Oňas, který dokázal skórovat po nepříliš pěkné rozehrávce od Jarmila. Za tohoto stavu si Jarmil řekl, že náskok je dostatečný, tak zkušeně vyběhl zpoza branky, když tam byl hráč, ale toho se nezalekl a pokračoval dál ve svém úmyslu. Téměř se mu podařilo skórovat, ale gólman byl proti. Třetí náš gól vsítil Milan po pěkné přihrávce od Filipa. Tento výsledek jsme už v pohodě udrželi a zápas v klidu dotáhli to vítězného konce a Márově další nule.

Góly: Bobin (1), Oňas (1), Milan (1)

Asistence: Jarmil (1), Filip (1)

Napsal: Jarmil

Pacovští Honzíci – Polesí 2:2

Čtvrtý a předposlední zápas jsme sehráli proti týmu Polesí. Jelikož na turnaji nebylo žádné play-off (pouze každý sehrál zápas s každým), tak jsme si řekli, že musíme vše vyhrát, abychom měli jisté první místo. Ale, jak už to tak bývá, na každém turnaji nějaký ten bodík ztratíme. Ani dnes tomu nebylo jinak. Dalo by se říci, že zápas jsme měli pod kontrolou. Kombinovali jsme a po většinu času jsme drželi soupeře na vlastní polovině. Pouze proměňování šancí se nedařilo. Po 8 minutách to prolomil Milan a vedli jsme 1:0. Po chvíli Jenc přidal druhý gól a to nás uklidnilo. Bohužel na konci zápasu jsme polevili a nechali jsme soupeře vyrovnat. Úplně na konci zápasu Milan ještě trefil břevno, ale skóre už se nepohnulo a tak zápas skončil 2:2.

Góly: Milan (1), Jenc (1)

Napsal: Jenc

Pacovští Honzíci – Fotbal 6:1

V posledním zápase celého turnaje jsme se střetli s týmem Fotbal. Před začátkem zápasu jsme věděli, že o první místo nepřijdeme i v případě prohry. Ale nechtěli jsme soupeři nechat nic zadarmo. Prvním gólem nás do vedení poslal náš nováček Filip po asistenci Milana. I druhý gól zajistila tato dvojice, jen si v zakončení vyměnili role. Dále jsme soupeře přehrávali a dalšími brankami se blýskli Míra, Milan, Filip. Soupeři se pouze dokázalo z jednoho z mnoha protiútoků upravit skóre na 6:1 v náš prospěch.

Góly: Míra (2), Milan (2), Filip (2)

Asistence: Robin (2), Filip (2), Michal (1), Milan (1)

Napsal: Oňas

Závěr

Turnaj se nám podařilo ovládnout, bez jedné remízy samé výhry, Mára vychytal 3 nuly. Testování našeho nováčka Filipa dopadlo na výbornou a i přes jeho první start za Honzíky si připsal mnoho bodů a i proto bych chtěl obnovit po dlouhé době volení hvězdy zápasu/turnaje a tím se stává Filip.

Sestava: Mára – Michal, Míra – Jára, Oňas – Milan, Filip T. – Robin, Jenc

Tabulka bodování:

číslo

Jméno

Branky

Asistence

Body

6

Míra

2

1

3

8

Milan

8

3

11

12

Jarmil

2

2

4

22

Oňas

1

0

1

27

Robin

3

2

5

67

Michal

0

2

2

94

Jenc

1

3

4

99

Filip

3

5

8

 

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Florbal Soběslav 4 31:17 10
2. TJ Sokol Chýnov 4 31:24 9
3. Pacovští Honzíci A 4 16:14 9
4. FBC Písek B 4 15:18 9
5. FBC Došwich Milevsko B 4 23:18 8
6. 1. Fbk Tábor 4 27:16 6
7. TJ Šumavan Vimperk 4 23:22 6
8. FBC Štíři České.. 4 26:26 6
9. SKP České Budějovice 4 25:28 4
10. FBC Strakonice B 4 22:32 3
11. FA České Budějovice 4 15:21 2
12. Florbal Jindřichův.. 4 16:34 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Florbal Soběslav
Pacovští Honzíci A
5:2
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků NSA
Město Pacov Rendl Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 13730
Posledních 30 dnů: 46 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2024 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne