Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

Florbal Soběslav

5:2

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 24.9.2023 09:00
Místo: SH Soběslav

Open Game 2012

Úvodník

Na tento ročník jsme jeli s velkým očekáváním, jestli potvrdíme nebo dokonce vylepšíme naše loňské úspěšné tažení až do čtvrtfinále. Ale čím více se turnaj blížil, tím více se naše šance papírově zmenšovaly. Nebyl nám povolen start Milana, který odehrál na podzim několik zápasů za tým TJ Centropen Dačice, hrající 2. ligu. Další citelnou ztrátou pro nás bylo zranění Matěje, který si ve finálovém zápase Podnikové ligy při souboji u mantinelu poranil koleno.

Na turnaj nakonec jeli: Jára, Leoš, Oňas, Apu, Míra, Michal, Marša, Jenc, Nesvák, Bobin, Papiňák, Michal B.

Základní skupina 28.6. 17:00: Pacovští Honzíci – Retro 5:3

V zápase jsme nastoupili proti neznámému týmu ze Slovenska, a proto jsme nevěděli, co nás čeká. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. V polovině první půle se prosadil střelou z dálky Apu. Do přestávky přidal ještě dva góly Marša. O přestávce jsme si řekli, že se nebudeme zbytečně hnát dopředu a pouštět soupeře do šancí, ale opak byl pravdou. Soupeř dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Naštěstí Marša dokázal dát ještě dva góly. Rázem jsme byli opět na koni. Ke konci zápasu soupeř snížil po faulu na Járu, který rozhodčí neodpískal. První zápas tak nakonec skončil 5:3. Bobin a Michal si odbyli první start na tomto turnaji.

Napsal: Milan a Oňas

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

Základní skupina 28.6. 21:30: Pacovští Honzíci – FBK Rabča 4:3

Ke čtvrtečnímu večernímu zápasu se do brány postavil Leoš. Hned po úvodních 9 vteřinách přišla špatná rozehrávka ve středu hřiště a z následného protiútoku jsme inkasovali. V šesté minutě se střelou z dálky prosadil Apu. V průběhu zápasu jsme měli míček pod kontrolou, ale všechny akce likvidoval soupeřův brankář, který měl velkou dávku štěstí. Kdo ale dával góly, byl soupeř a my prohrávali 3.1. V polovině druhé půlky se nám podařilo díky přesné Maršově střele snížit. Po drtivém tlaku přišla odměna ve 13. minutě, kdy se nám povedlo při změně sestavy vyrovnat na 3:3.  S tímto stavem jsme se nechtěli smířit a posílali na soupeřovu bránu jednu střelu za druhou.  Jednu z nich nedokázal chytit ani soupeřův brankář a Apu tak 7 vteřin před koncem rozhodl o našem vítězství.

Napsal: Milan a Oňas

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

Základní skupina 29.6. 12:00: Pacovští Honzíci – GUMÍDCI 3:3

Tento zápas byl ve znamení českých týmů, protože zbylé týmy naší skupiny byly ze Slovenska. Zápas se odehrával na hale, kde bylo strašné vedro a podlaha celkem dost klouzala. Gumídci pro nás byl neznámý tým, proto jsme nevěděli, co od něho můžeme čekat a tak jsem se museli na vše připravit. Na tomto zápase jsme se museli obejít bez Marši, který musel vyřešit mimoturnajové záležitosti. Soupeř na nás hrál docela rychlou a tvrdou hru což nám chvíli trvalo než jsme se srovnali. Na tvrdou hru soupeře asi nejvíce doplatil Jarmil, kterého soupeř kopl do hlavy (odchytané 2 zápasy na této hale = 2x kopnutí do hlavy) a ještě sekl do ruky. Soupeř se dostal první do vedení po nahození na naši branku, které Oňas ani Apu neodkopli a Jarmilovi propadlo mezi nohama. Po chvilce hry jsme srovnali se soupeřem krok a hlavní nahrávač v tomto zápase Oňas předložil pěknou přihrávku Apuovi a ten se nemýlil. Poté se hra trochu uklidnila, ale opět to byl soupeř, komu se podařilo vstřelit vedoucí gól. A tak to bylo opět na nás abychom dotahovali náskok soupeře, naštěstí se to povedlo opět Apuovi po další pěkné nahrávce od Oňase. Po vyrovnávací brance jsme chtěli využít psychickou výhodu ke vstřelení naší první vedoucí branky, ale to se nám nepovedlo a byl to opět soupeř, který se dostal potřetí v zápase do vedení. Po tomto góle jsme vrhli všechny síly do útoku, ale přehnali jsme to s aktivitou a faulovali a hráli jsme oslabení. To se nám povedlo ubránit a ke všemu jsme dokázali potřetí vyrovnat, tentokrát z hole Nesviho, kterého vyslal Jarmil po dobrém zákroku. Konečný stav 3:3 nám moc nepomohl, ale mohli jsme být rádi, že jsme uhráli alespoň tu remízu.

Napsal: Jarmil

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

Základní skupina 29.6. 21:15: Pacovští Honzíci – Unihockey Team Schlackenwerth 2:2

Náš čtvrtý zápas se uskutečnil opět na hale Univerzity obrany, která z venku opravdu nevypadala jako tělocvična, ale spíše jako stará stavba čekající na demolici. Uvnitř nás ovšem čekalo celkem milé překvapení, co se týče hrací plochy. Nevyhovující bylo pouze příšerné vedro a dusno, s kterým v neklimatizované hale nebylo možné nic udělat. Soupeřem nám byl tým Unihockey Team Schlackenwerth. Hra nebyla příliš pohledná, hlavně kvůli našim nepřesnostem, které nás stáli spousty sil. Naštěstí jsme se mohli spolehnout na Leoše, který se poprvé představil v bráně na letošním ročníku Open game a co se týče gólů tak na dělovou ránu Apua. Ten vsítil první gól pro náš tým. Poprvé na turnaji se také prosadil Michal Bláha, který nám přišel vypomoci kvůli naší dost silně oslabené sestavě. Skóre 2:0 už bylo pro PH veselejší, ovšem tento náskok se nám nepodařilo ubránit. Soupeř využil dvě z mnoha našich chyb a vyrovnal na 2:2. Tímto výsledkem skončil zápas a nám nezbývalo nic, než se zamyslet co změnit, a jak na další zápasy.

Napsal: Jenc

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

1. kolo 30.6. 18:00: Pacovští Honzíci – Žltý Sněh 4:2

V sobotu v našem prvním vyřazovacím utkání, jsme narazili na tým Žltý sneh ze Slovenska. Na začátku zápasu se mám nedařilo bodovat. Jako první skóroval soupeř.  Poté se tým Honzíků nabudil a dokázal výsledek obrátit. Bodovali Maršík, Nesvačil, Vlach a Chaloupka, kteří změnili stav utkání na 4:1. V závěrečné minutě ještě přidal gól soupeř a konečný stav zůstal 4:2.

Napsal: Robin

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

Osmifinále 30.6. 21:00: Pacovští Honzíci – Saigon 2:6

Do tohoto zápasu nastupoval tým Pacovští Honzíci s jednoznačným cílem „nesmíme prohrát, dostali jsme se dost daleko a tak by byla škoda prohrát a jet domu“. Začátek zápasu vypadal pro PH nadějně. Saigon byl méně aktivní a hru tvořili PH. PH otevřeli jako první skóre, pouze do této doby určovali tempo PH. Od té doby měl zápas pod kontrolou Saigon. Saigon občas nechal PH vytvořit si nějakou tu šanci, ale v zápětí je začal válcovat, PH nedokázali na toto tempo reagovat. Úspěch jejich výhry spočíval v týmové hře a spolupráci, to tým PH bohužel postrádal, a jejich hráči byli fyzicky i technicky hodně dobří a to všichni do jednoho stejně.

Napsal  Michal

Odkaz na fotogalerii ze zápasu zde.

Závěr

Postoupili jsme mezi nejlepších 16 týmů turnaje, pro zkušené hráče je toto umístění zklamáním, pro nováčky na turnaji je to velká zkušenost, kterou jistě v příští sezóně dokážou zúročit.

Celkové bodování turnaje:

Jméno

Branky

Asistence

Celkem

Vyloučení

Jan Maršík (17)

7

4

11

0

Libor Čech (12)

7

0

7

2

Jan Tomšů (99)

1

3

4

0

Martin Nesvačil (82)

2

1

3

2

Miroslav Vlach (6)

1

2

3

0

Ondřej Toman (22)

0

2

2

0

Michal Jirků (67)

0

1

1

0

Mareš Jaroslav (1)

0

1

1

0

Robert Chaloupka (9)

1

0

1

2

Michal Blaha (43)

1

0

1

0

Jan Papež (24)

0

1

1

1

 

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Florbal Soběslav 4 31:17 10
2. TJ Sokol Chýnov 4 31:24 9
3. Pacovští Honzíci A 4 16:14 9
4. FBC Písek B 4 15:18 9
5. FBC Došwich Milevsko B 4 23:18 8
6. 1. Fbk Tábor 4 27:16 6
7. TJ Šumavan Vimperk 4 23:22 6
8. FBC Štíři České.. 4 26:26 6
9. SKP České Budějovice 4 25:28 4
10. FBC Strakonice B 4 22:32 3
11. FA České Budějovice 4 15:21 2
12. Florbal Jindřichův.. 4 16:34 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Florbal Soběslav
Pacovští Honzíci A
5:2
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků NSA
Město Pacov Rendl Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 13730
Posledních 30 dnů: 46 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2024 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne