Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

Florbal Soběslav

5:2

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 24.9.2023 09:00
Místo: SH Soběslav

Velikonoční turnaj Dačice 2012

Do třetice nic dobrýho

Úvodník

Náš třetí výlet k turnaji do Dačic dopadl velice neslavně. Po 1. místě na loňském Velikonočním turnaji a 3. místě na letošním Vánočním turnaji jsme tentokrát dopadli jak sedláci u Chlumce a s turnajem se rozloučili už po záklaní skupině, což se nám nikdy předtím nestalo.Naše sestava na turnaji byla:
Jára, Mary, Mára – Oňas, Apu, Míra, Michal – Milan, Jenc, Robin, Papiňák (pouze na jeden zápas)

***

Základní skupina: Pacovští Honzíci – FBC Pohořelice “A” 1:4 (1:2;0:2)

Komentář: Před prvním zápasem jsme řešili, kdo nahradí ve funkci kapitána Nesviho, nakonec tento těžký úkol připadl na Míru, ale bohužel se mu to nepovedlo. V prvním zápase turnaje nás čekal neznámý tým FBC Pohořelice „A“, který se nakonec stal celkovým vítězem celého turnaje. Hned od prvního hvizdu nám bylo všem jasné, že nás nečeká vůbec jednoduchý zápas, protože soupeř ihned po vyhraném úvodním vhazování vyslal z poloviny hřiště nebezpečnou střelu na Járu, který začal na turnaji jako jednička a se střelou měl trochu potíže. Soupeř nás pořád tlačil na naší polovině a jen málo kdy jsme si vytvořili nějakou šanci my. Bylo jen otázkou času, kdy soupeř prolomí naší prozatím dobrou obranu. To se bohužel také stalo a první gól jsme inkasovali po pěkné soupeřově střele, na kterou byl Jára krátký. Soupeř byl stále lepším týmem, a ještě více se dostal na koně, když vstřelil velice šťastný gól, který byl vlastní, když jeden z našich hráčů srazil přihrávku z rohu pod Járu. Naději na vítězství nám trochu přiblížil Milan, který snížil na 1:2 po pěkné střele. Ovšem naše naděje začali opět uhasínat po další inkasované brance, kterou jsme dostali při naší přesilovce, když Míra dostal špatnou přihrávku čehož využil soupeř a navýšil na 1:3. Poslední hřebík do naší rakve zatloukl soupeř svým čtvrtým gólem, kterým překvapil všechny naše hráče včetně Járy, když soupeř přehodil naší branku a nikým nehlídaný hráč před branku už měl lehký úkol a zvýšil na 1:4 z našeho pohledu. S tímto výsledkem jsme už nebyli schopni něco udělat a tak jsme první zápas turnaje prohráli 1:4.
Branky: Milan (1)

***

Základní skupina: Pacovští Honzíci – Kutná Hora 2:7 (2:3;0:4)

Komentář: Do druhého zápasu jsme tak vstupovali s nožem na krku, neboť případná porážka by znamenala náš konec už v základní skupině. K tomuto utkání už dorazil i Papiňák, a tak jsem měli kompletní dvě čtveřice. V brance tentokrát dostal přednost Mary, který nás v začátku utkání podržel několika velice dobrými zákroky. První velkou příležitost z našich hráčů si vytvořil Papiňák, který dokonce dostal míček za záda soupeřova brankáře, jenže rozhodčí tento náš gól neuznali. Blíž kýženému vítězství nás tak dostal Apu, který se prosadil přesnou střelou přes soupeřova obránce. Místo abychom se vedoucím gólem uklidnili, začali jsme produkovat zbytečné chyby jak v rozehrávce tak v kombinaci (nedařilo se především dvojici Papiňák, Robin). Dlouho se nám však dařilo odolávat soupeřovým šancím, a to především díky Marymu v brance. Zhruba dvě minuty před koncem jsme už ovšem kapitulovali. Mary neudržel střelu soupeře a Papiňák místo aby míček uklidil do bezpečí nahrál soupeři přímo na hokejku a vyrovnání tak bylo na světě. A za pár vteřin to bylo ještě horší, kdy po povedeném brejku soupeř zvýšil na 2:1. Bláznivý konec první půle však stále pokračoval. Soupeř nám nabídnul šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry, bohužel Jenc při rozehrávce podklouzl, soupeř toho využil a ze samostatného úniku zvýšil už na 3:1. Naštěstí ještě v téže přesilovce se druhým gólem v utkání prosadil Apu a dal nám naději snížením na 3:2. O přestávce jsme si řekli co děláme špatně a co je třeba změnit, a že čas na obrat stále máme. Jenže stalo se to nejhorší co se stát mohlo. Krátce po začátku druhé půle soupeř dvěmi slepenými góly zvýšil už na 5:2. Za této situace už to s námi vypadalo velmi špatně. Jiskřičkou naděje mohla být další přesilová hra, jenže ty nám na tomto turnaji vůbec nešli a byly pro nás spíše nevýhodou. A nejinak tomu bylo i v případě této přesilovky, neboť soupeř po dalším brejku zvyšoval už na 6:2, a když i další přesilovka co jsme hráli skočila míčkem v naší síti, bylo celkem jasné jak to s námi dopadne. Ve zbývajícím čase jsme se již na nic pořádného nezmohli a po porážce 2:7 od Kutné Hory (později poraženého finalisty turnaje) bylo jasné, že po základní skupině se s turnajem, na němž jsme obhajovali loňské prvenství, rozloučíme.
Branky: Apu (2)

***

Základní skupina: Pacovští Honzíci – Faktor Strachu 7:2 (4:1;3:1)

Komentář: Náš bohužel poslední zápas Dačického turnaje začal v sobotu večer a my jsme chtěli alespoň tento zápas s Faktorem Strachu vyhrát. V brance se objevil Mára a tak si každý z našich gólmanů zachytal jedno utkání, naopak Mary se posunul z branky do obrany. Skóre otevřel Milan střelou k tyči, když brankáři nedal šanci po asistenci Jence: 1:0 (Buřič, Tomšů). Druhý gól přidal Robin, když po krásné přihrávce od Apua se nemýlil backhandem k tyči a Honzíci se dostali už do dvoubrankového vedení: 2:0 (Chaloupka, Čech). Většinu hry jsme soupeře drželi na jeho straně, ale také on si dokázal vytvořit nějaké šance a snížil na 2:1. Jenže potom se Honzíci chytli a nedali soupeři už moc velkou šanci. Skóre navýšil Míra z poloviny hřiště přesnou střelou pod víko 3:1 (Vlach, Tomšů). Pak nastala až neuvěřitelná situace, když po velmi prudké střele Apua se míček odrazil od zadního mantinelu do nohy brankáře a do brány. 4:1 (Čech, Buřič). Poté Milan individuálně dovedl míček až za brankovou čáru 5:1 (Buřič). Následně se trefil Oňas výborným padáčkem z půlky po standardní situaci 6:1 (Toman, Mareš). Nastala i výborně zahraná standartka od Michala, který bohužel napálil jen masku brankáře. Ke konci si Milan připsal svůj další hattrick. 7:1 (Buřič). Další branka nastala až k úplnému konci, kdy si Robin seběhl na střed hřiště kde mu sehrál Mary a on se nemýlil 8:1 (Chaloupka, Mareš). A na závěr se ze standardní situace prosadil i soupeř 8:2.
Branky: Milan (3), Robin (2), Apu (1), Oňas (1), Míra (1)

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Florbal Soběslav 4 31:17 10
2. TJ Sokol Chýnov 4 31:24 9
3. Pacovští Honzíci A 4 16:14 9
4. FBC Písek B 4 15:18 9
5. FBC Došwich Milevsko B 4 23:18 8
6. 1. Fbk Tábor 4 27:16 6
7. TJ Šumavan Vimperk 4 23:22 6
8. FBC Štíři České.. 4 26:26 6
9. SKP České Budějovice 4 25:28 4
10. FBC Strakonice B 4 22:32 3
11. FA České Budějovice 4 15:21 2
12. Florbal Jindřichův.. 4 16:34 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Florbal Soběslav
Pacovští Honzíci A
5:2
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků NSA
Město Pacov Rendl Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 13707
Posledních 30 dnů: 46 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 1

© 2024 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne