Pacovští Honzíci


Pacovští Honzíci
www.pacovstihonzici.cz

Poslední zápas

Florbal Soběslav

5:2

Pacovští Honzíci A

Datum a čas konání: 24.9.2023 09:00
Místo: SH Soběslav

Honzíci mají nové vedení. Odcházejí z něj tři dlouholetí členi

Honzíci mají nové vedení. Odcházejí z něj tři dlouholetí členi

Honzíci výrazně obměnili vedení. Skončili v něm dlouholetý předseda Matěj Doubek, místopředseda Tomáš Krátoška a někdejší předseda Luděk Křepelka, který poslední tři roky dělal marketingového manažera. Všichni tři byli ve vedení řadu let a za tu dobu posunuli Honzíky o velký kus dopředu. Novým předsedou se stal Petr Diviš, místopředsedou Václav Peroutka a trojici doplnil František Zajíc.

Za posledních víc než 10 let, kdy ve vedení působil vždy alespoň jeden z odcházející trojice, se Honzíci z party kamarádů vyvinuli i za přispění celé členské základny ve stabilní a jediný fungující florbalový oddíl v Pacově. Kromě sportovních úspěchů se podařilo vybudovat mládežnické kategorie, a tak se kromě mužské složky začal pacovské veřejnosti nabízet další sportovní kroužek pro děti a mládež.

Kromě toho se podařilo vytvořit na řadu let mužský B-tým, Honzíky zároveň veřejnost může znát jako pořadatele kulturních akcí, zejména florbalového plesu. A za zmínku stojí i další společenské nebo dobročinné akce, jako bylo například hromadné darování krve alias Honzíkova krev nebo pravidelné organizování aktivit pro děti při městských kulturních akcích.

Ze sportovních úspěchů nelze opominout v případě týmu mužů řadu let strávených v celostátní divizi, čtvrté nejvyšší florbalové soutěže v Česku. Honzíci začali hrát pod záštitou Českého florbalu, jakožto celorepublikového svazu, v roce 2013. Začali v nejnižší lize Vysočiny, kterou ale hned na první pokus vyhráli a postoupili výš. Do celostátní divize se Honzíci dostali už pro sezonu 2015/2016.

Divizi tedy Honzíci hráli od roku 2015 do roku 2022. Za sedm sezon (z nichž jednu předčasně ukončila koronavirová pandemie) si dokonce mužské áčko pod taktovkou Matěje Doubka dokázalo připsat dvě čtvrtá místa. Pro oddíl velikosti Pacovských Honzíků, kteří navíc ani nemají vlastní domácí halu uzpůsobenou na mužský florbal, je to velký úspěch, jenž bude zřejmě i do budoucna velmi vzdálenou metou.

Přestože v současnosti už mají Honzíci pouze jeden mužský tým, tak výzev, které čekají na nové vedení a celou členskou základnu, je pořád dost. Matějovi, Motovi a Dědkovi je každopádně potřeba poděkovat za jejich dlouholetou práci, kterou pro oddíl odváděli. Stejně tak je potřeba vyjádřit jeden obrovský dík Jaroslavě Krátoškové, která se řadu let bezchybně starala o oddílovou pokladu. Hoši a Jarko, děkujem!

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Florbal Soběslav 4 31:17 10
2. TJ Sokol Chýnov 4 31:24 9
3. Pacovští Honzíci A 4 16:14 9
4. FBC Písek B 4 15:18 9
5. FBC Došwich Milevsko B 4 23:18 8
6. 1. Fbk Tábor 4 27:16 6
7. TJ Šumavan Vimperk 4 23:22 6
8. FBC Štíři České.. 4 26:26 6
9. SKP České Budějovice 4 25:28 4
10. FBC Strakonice B 4 22:32 3
11. FA České Budějovice 4 15:21 2
12. Florbal Jindřichův.. 4 16:34 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Florbal Soběslav
Pacovští Honzíci A
5:2
Podrobnosti
Financování
Oddíl je financován z prostředků NSA
Město Pacov Rendl Selekta Pacov
SI-NEK
Microcomp PLUS
HD Servis Milan Doubek
Jednadvacítka

TOPlist Počet návštěv: 13707
Posledních 30 dnů: 46 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 1

© 2024 Pacovští Honzíci | Všechna práva vyhrazena | pacovsti.honzici@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne